תמי אולמן מלכה עם כתר

עודכן ב: 16 מאי 2020

תמי אולמן עורכת דין פלילית מס' 1 בארץ נבחרת שנה אחרי שנה כמשרד המוביל בארץ ובצפון .
אולמן, מעבר היותה עורכת דין פלילית מס' 1, היא גם ראש לשכת מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין . מכהנת כבר במספר קדנציות.
ביום הבחירות האחרון ללשכת עורכי הדין בחיפה, מאות עורכי דין באו,תמכו ,ליוו ודאגו שתמי תיבחר ולא אחר . העבודה הייתה קלה לא היו צריכים לשכנע הרבה את הבוחרים ,זה היה בהליכה אבל תמי ופעיליה עבדו למען ראש הלשכה אבי חימי וקידמו את בחירתו לצד תמי אולמן . כל שיחת טלפון התחילה והסתיימה : " אין על תמי , ברור שנצא לבחור בה " .
מחמאות בלי סוף הערצה , אהבה , חיזורים מצד חבריה , באמת שאלתי את עצמי האם זה אמיתי או רק הרצון להיות חלק מהקליקה החברתית שלה , אז זהו ,זה אמיתי תמי אולמן היא אחת מהנשים היותר נעימות וטובות שתכירו .
חלק יגידו עליה שהיא מייצגת רוצחים , אנסים , סוחרי סמים ואני יגיד לכם זאת העבודה שלה .
לפני כמה שבועות בנו של בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל יאיר נתניהו , פיתח עמה ריב בכותלי הפייסבוק המאורע סוקר בכל אתר אפשרי בכל רשת מדיה אפשרית והדעות היו חלוקות .
תמי אולמן היא אישה , אימא , חברה , עורכת דין למופת .
פועלת , מתנדבת , מחבקת , מאמצת תמיד באהבה ובחום .
לייצג אנשים לא משנה מה הם עשו זה לא בחירה זאת משימה שאליה עורכי דין פליליים התחייבו ביום שהם הושבעו בטקס ההסמכה .
מי שבוחר להיות פליליסט יודע שהוא יצטרך לייצג את זה שהחברה דוחה מעליה .
נכון זה לא נעים לעין , זה צורם , זה כואב , זה מכעיס , אבל אין ברירה לשם כך נועדו עורכי דין פליליים .
היא עושה את עבודתה , כמו רופא שמטפל במחבל , או רוצח או אנס , הרופא לא יכול להגיד אני לא ירפא את האנשים האלה אין לו את הזכות לעשות זאת וכך גם עורכי דין פליליים .
כל מי שחולם להיות פליליסט ,רוצה להיות כמוה , היא באמת מוכשרת היא מצילה אנשים ממאסר היא גורמת להם שהחופש שלהם לא יילקח מהם . אם יש משהו שלמדנו בחודשים האחרונים זה להעריך את החופש שלנו , החברה שלנו שופטת את האוכלוסייה הפושעת ודוחה אותם מעליה .
גם בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל מואשם בפלילי והמדינה רוצה אותו ברוב בקולות שימשיך בתפקידו , אז יאיר די בלי מוסר כפול . מה אין לביבי עורך דין פלילי שייצג אותו ? ברור שיש והוא יקבל ייצוג על מנת לא להיות מורשע בפלילי .
"החטא" שלה היא המסירות לעבודה שלה , שהגבול בינה לבין הצדק דק מאוד.כולם ראווים לייצוג הוגן לטוב ולרע גם אם זה מייסר , עורכי דין פליליים זה התחום הכי קשה שאפשר לבחור , זה דיני נפשות , ומזל שיש אנשים כמו תמי שמוכנים לקחת על עצמם את היכולת לייצג אותם כי לא כל אדם מסוגל לזה .

תורה » ספר דברים » פרק טז » פסוק כ

"צֶדֶק צֶדֶק תִּרְדֹּף לְמַעַן תִּחְיֶה וְיָרַשְׁתָּ אֶת הָאָרֶץ אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ."

הסבר שיסכם את תמי אולמן
כדי לשפוט בצדק יש להשתמש בתבונה, ולשפוט בצדק זו מצוה מהתורה !
לינק :
https://www.duns100.co.il/rating/%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%9B%D7%99_%D7%93%D7%99%D7%9F/%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98_%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%99