תמיד חלמת לרחף על רחבת הריקודים? להסתחרר סביב סביב כמו בסרטים? או שבעצם רצית בסך הכל לדבר ללא מילים


הריקוד – שפה בונה לתקשורת זוגית .הכי חשוב לא לדרוך אחד על השני .

כשאנחנו מתחילים לרקוד ביחד, אבל יש פער, והחצי השני שלך לא בדיוק בקצב שלך. מה עושים? ואיך עוברים את זה בכיף ובלי תסכולים מיותרים?מה עושים כדי לא לדרוך אחד על השני? מי מוביל ?

הריקוד הוא למעשה הבמה של התקשורת הזוגית .

אני לא יודעת כמה מכם אוהבים לרקוד. כמה בכלל מסוגלים לרקוד, ואם כן מתי רקדתם לאחרונה?  האם אתם יכולים להתנועע בחופשיות על רחבת ריקודים המונית או שאתם זקוקים לפרטיות ולמרחב מאוד אינטימי כדי לנוע לצלילי המוזיקה.

כדי לרקוד צריך להרגיש נינוח, לתת לגוף להשתחרר מכבלי הראש, לנוע בחופשיות בחלל, ללא הרבה עכבות. משימה לא קלה לרבים.

כשהריקוד הוא זוגי, כשרוקדים עם בן או בת זוג, המשימה מורכבת ולעיתים קשה עוד יותר.   

כשאני מתבוננת בצעירים של היום הרוקדים בהתלהבות במועדונים, בחתונות, וגם בלא מעט זוגות מבוגרים, אני מגלה שיותר ויותר אנשים רוקדים היום לבד, עם עצמם, במקצב אישי, גם אם לידם בן או בת זוג. ניראה לי שזה משקף במידה רבה את ההתנהלות של הדור הצעיר של היום. כל אחד לעצמו ועם עצמו, הזולת קיים ואינו קיים. 

עקב כך, הריקוד הזוגי הקלאסי נעלם מרחבות הריקודים. זהו למעשה הביצה והתרנגולת .מה נכחד לפני מה ?

לעיתים רחוקות אני רואה על רחבת הריקודים ריקוד זוגי קלסי. זוג שרוקד באמת אחד עם השני, בתיאום של תנועה וקצב, ובאינטימיות. אכן הריקוד הזוגי הקלסי מחייב תיאום של קצב, של תנועה, של קשר עין, ובעיקר אינטימיות הזורמת בין שני הרקדנים ומאפשרת תחושה של מיזוג וריחוף הדדי.הודות לכך, התקשורת והמסרים הבלתי מילוליים מובנים היטב בן בני הזוג.

יש כאלו שבוחרים במטפל זוגי ויש כאלו שהולכים ללמוד לרקוד כמו פעם.

אני בחרתי לטפח את הזוגיות שלי בסטודיו In Motion .לאחר העמקה בתקשורת בן זוגית ומטעמים של אהבת בילויים וחיי לילה בחרתי בסטודיו הודות להכרות קודמת עם הרכב רקדנים מקצועיים, כריזמטיים ואנרגטיים, שריקוד בשבילם הוא דרך חיים, ומטרתם היא להקנות לכמה שיותר אנשים את האפשרות לרקוד את החיים, ולהעניק לעולם כולו את הקסם שבחוויית הריקוד. 

למהריקודיםסלונים?החוגמתמקדביןהיתרבתקשורתביןאישית, כבודהדדיומשחקוריקודכצוות. נלמדלהקשיבולשמועמוסיקה, להתאיםאתתנועותהגוףלמקצביםהשוניםולתקשרבתנועהביחד. השיעורמועברבצורתרוטינותומשחקיםשמותאמיםלגילעלמנתלהתפתחוללמודבהנאה, בצורהמגוונתומקצועית, לפתחאתהכושר, היציבהוהתנועה.