קורסי אנגלית למבוגרים של ״האקדמיה לאנגלית של ענת ״ נפתחים השבוע בקאנטרי SPACE בנשר.

אנגלית הפך להכרח בכל תחומי חיינו בעידן המודרני.

אנו מגלים כי האנגלית סובבת אותנו בכל אספקט, החל מגלישה בפייסבוק,

צפייה ביוטיוב, לימודים, קריירה או אפילו מתוך רצון להיות עצמאיים בעת חופשה בחו"ל.אנו מגלים כי אי ידיעת אנגלית פוגעת בנו ומונעת מאיתנו אורח חיים טוב יותר.


כיצד לבנות משפטים ולנסח תכתובות ומסמכים בכתב בואו ללמוד ולתרגל כיצד להשתמש נכון בדקדוק בשפה האנגלית תרגלו שיחות ומצבים מחיי היומיום בבית, בעבודה ובשעות הפנאי תרגלו שיחות ומצבים מחיי היומיום בבית, בעבודה ובשעות הפנאי

לימוד אנגלית למבוגרים יכול לסייע עד מאוד למי שאינו בקיא בשפה האנגלית, והוא נוגע בכל רובדי החיים. גם למבוגרים יש צורך בידיעת השפה האנגלית, במיוחד לאור העובדה שהעולם היום הוא גלובלי וטכנולוגי ואם הם רוצים להישאר מעודכנים, רמת האנגלית שלהם חייבת להשתפר. להלן מספר סיבות עיקריות למה כדאי ללמוד אנגלית גם בגיל מבוגר יותר בחיינו:

עבודה – אנשים רבים מוצאים את עצמם פעמים רבות נבוכים במקום עבודתם בשל אי ידיעת השפה האנגלית. הסיבה לכך היא שמקומות העבודה המוכרים להם הולכים ומשתכללים עם השנים, אך האנגלית שלהם לא השתפרה ולא הותאמה לעולם המשתנה. לכן קורס מקצועי ללימוד אנגלית יכול מאוד לסייע בעבודה ואף לקדם את העובדים המבוגרים בצורה ניכרת. לצעירים לאחר צבא שרוצים להשתלב בשוק העבודה כדאי מאוד להגיע לראיונות ולמיונים כשבאמתחתם ידיעה מקיפה של השפה האנגלית, והדבר נכון בייחוד כאשר הם מעוניינים לעסוק בתחומים טכנולוגיים ומדעיים, אך גם בחברות בינלאומיות שהקימו סניפים בארץ ושפת התקשורת הפנים-ארגונית בהם היא אנגלית.טיול – גם במהלך טיול לחו"ל השפה האנגלית נדרשת ומומלץ מאוד להכירה, לפחות באופן בסיסי. כאשר אדם שאינו יודע אנגלית מסתובב בחו"ל, הוא יכול להיות מוגבל בתקשורת עם הסביבה שלו. אם ישפר את רמת האנגלית שלו – גם הטיולים שיצא אליהם בחו"ל ישתפרו, ומגוון האפשרויות העומדות לרשותו יתרחב פלאים.רילוקיישן – אנשים רבים מחליטים לעשות רילוקיישן למדינה אחרת, אולי בעקבות שאיפה או חלום, צורכי עבודה או כל סיבה אחרת. על מנת לעשות רילוקיישן, השפה האנגלית היא מרכיב חשוב מאוד למבוגרים וצעירים כאחד ויכולה לסייע מאוד במעבר ולהקל את ההסתגלות למקום חדש.רצון לתקשר עם חברים מחו"ל –להרבה אנשים יש חברים מחו"ל, וכאשר מיומנות הקריאה והכתיבה שלהם בשפה האנגלית איננה טובה מספיק, הקשר יכול להינתק. ללמוד את השפה יכול לסייע לתקשר עם חברים מחו"ל בכתב, ובאופן זה לשמור על קשר ולא להיפרד בגלל מכשולי שפה.רצון להסתדר יותר טוב עם מגוון הטכנולוגיות השונות –כיום, העולם הפך להיות טכנולוגי בהרבה מאוד רבדים. למעשה, רק האינטרנט, המחשב והסמארטפונים לבדם הופכים להיות אתגרים לא פשוטים לאדם שאינו יודע אנגלית. בנוסף, ספרי הדרכה ותפריטים של מוצרים שונים או תוכנות שונות יכולים להופיע רק באנגלית, ואי ידיעת השפה לא תאפשר לאדם להתקדם ולהתפתח יחד עם העולם. למידת השפה האנגלית תאפשר לכל אחד להתפתח לצד העולם הטכנולוגי וימנע את התחושה שמבוגרים נשארים מאחור.ענת שקד ״מהלך השיעור : משוחחים על נושא אקטואליה , סרטון, או טקסט , או שיר.

ממנו לומדים אוצר מילים, מבנה משפט, נושאים דקדוקיים.

תרגול השפה והנושאים הדיקדוקיים , כתיבה (לא חובה) , סיכום ועבודת בית. (לא חובה)״

בקרוב יפתחו קורסים לילדים בספייס.כרגע קורסים לילדים מתקיימים בדניה , חיפה.

פוסטים אחרונים

הצג הכול