ניקול קידמן פותחת את תערוכת שעוני הנשים "הזמן שלה" בסאן פטרסבורג

השחקנית ההוליוודית, ניקול קידמן, הגיעה אמש כאורחת הכבוד לאירוע פתיחת תערוכת תשעוני היוקרה אומגה: "הזמן שלה", שנערך בסאן פטרסבורג שברוסיה, בנוכחות מנכ"ל אומגה העולמי רינאלד אשילמן .

האירוע נערך בארמון השיש בסאן פטרסבורג, ברוסיה והוא נפתח בקוקטייל מפואר, כאשר האורחים לבושים בשמלות נשף מפוארות וחליפות טוקסידו של בתי האופנה המובילים באירופה.

את האירוע פתח, ריינאלד אשילמןנשיא אומגה, אשר בראשית דבריו בירך את ניקול קידמןעל הגעת לסאן פטרסבורג ואמר: "כידוע אומגה מעריצה נשים חזקות, מובילות הנתפסות בעולם כאייקון- בין אם זה לאופנה ובין אם זה לקריירה. אנחנו תמיד שמחים לקבל את פניה של ניקולהיא מהווה עבורנו ועבור המותג סמל ודוגמא".

ניקול קידמן חשפה במסגרת האירוע את דגמי אומגה החדשים לנשים ואמרה:"השעונים בתערוכה יפים להפליא ואינם נופלים מכל יצירת אמנות. כוחם של השעונים אינו רק ביופיים והם אינם רק קישוטים אלגנטיים. אומגה יצרה שעונים כה מדויקים, מתוך כבוד לנשים ועל כך הערכתי לשעונים וליוצרים עוד יותר גדלה".

בישראל יושקו הדגמים החדשים של אומגה לנשים בחודש הקרוב. במסגרת זו תלווה ההשקה במסע פרסום בכיכובה של קידמן.

קידמן, שגרירת אומגה מאז שנת 2005, שחקנית מוכשרת ומפיקה, אשר נחשבת לאייקון אופנתי נראתה פעמים רבות בעת צעידתה על השטיח האדום עונדת שעון אומגה. לתערוכה הנוכחית הגיעה ניקול לאחר מס' תערוכות שנערכו במילאנו, שנחאי, פריז וסידני.

בין אורחי הכבוד, נכחו גם שורה של סלבריטאים מהשורה הראשונה, מעצבים, זמרים ושחקנים ביניהם: מעצב האופנה איגור צ'פורין, הזמרת אינה מליקובה, השחקן פאבל ווליהואשתו מגישת הטלוויזיה ומתעמלת ליאטאסן אוטישבה. בין היתר, השחקנית התאילנדית