ידיעות חיפה חוגג 30 שנה

המקומון מספר אחת בחיפה רבתי חוגג 30 שנה. ידיעות חיפה הוא הבית שלי ב16 שנה אחרונות עם המדור ״חיי לילה״.כקוראים ותיקים ,שאלתי את יקירי המדור לדורותיו ,מהו היתרון וההנאה של המקומון והמדור שלי בכלל.

אריה גלר קצין משטרה בדימוס :את עיתון ידיעות חיפה אני קורא מיום היווסדו , המיוחד והמבדיל אותו ממקומונים אחרים הוא שמעבר לידיעות אינפורמטיביות , במקרים בהם הדרש אומץ לב עתונאי העורכים שלו מאפשרים זאת.ידיעות חיפה הוא הראשון מעתוני סוף השבוע אותו אני קורא ולא נעים לי להודות אבל אני מקפיד להתעדכן כבר בימי חמישי באמצעות המהדורה הדיגיטלית עוד לפני שהוא יוצא להפצה.


שרין סולן ; עורכת דין: העיתון מתייחס לכל נושאי האקטואליה חדשות כלליות

מקומיות משפטים על כל התחומים לרבות על ידוענים -סלב

פוליטיקה רמת הכתבים גבוהה קריאה בו מאז ומתמיד היא חוויה ועונג צרוף

מאחלת לנו להינות הימנו גם בעשורים הבאים


אבי לוי,רדיו קול נשר: היי אני קורא את העיתון ובעיקר את המדור הרבה מאוד שנים

בתור תקליטן,יחצן בעלים של מקומות ומנהל של מקומות שסוקרתי בהם

גם היום ברדיו קול נשר רוצה להגיד תודה רבה לעיתון על הדרך היפה שעשה עד עתה שעקבתי באופן קבוע כל שבוע

רכילות וחיי הלילה  זה המדור שעקבתי אחריו לרוב


יובל קאופמן, מנהל מועדון הביט : אני קורא את העיתון מעל מ20 שנה .כשמו כן הוא . עיתון חיפאי .על חיפאים חושף חיפאים . ומדבר ללב החיפאים.


קרן אור חן , מרצה: הכיף בידיעות חיפה לאורך השנים הוא היכולת להתעדכן בכל מידע שקשור לעיר- חברתי תרבותי כלכלי אקדמי מנהלי ציבורי ורכילותי ....בצד כתבות עומק עם אמירה חברתית פוליטית ואישית כתבים נהדרים ומעל לכל ניכרת הנאמנות והאהבה לעיר חיפה


שירי טל , סטודנטית למשפטים ויחצנית : עיתון איכותי משעשע מביא תמיד איתו אמת . משהו שאין בעיתונים אחרים בחיפה . יש בו כתבות מעניינות ויפות ובעיקר מדור חיי לילה שאותי הכי מעניין ומשעשע באופן אישי עם כתבת אמינה איכותית והכי מפרגנת שיש .—


גבי כץ סטייליסטית ואשת חברה :קוראת ותיקה, היו תהפוכות בעיתון .. והיום התחושה שיש יותר אחריות  ויותר ביקורת על המילים שהרכילאים כתבו ... צריך לשקול מילים בעיתון שמכבד את עצמו .. אין ספק שהעיתון ידיעות חיפה הוא מוסד בפני עצמו והעביר ריגושים ומענה יפה ומעניין לכל המתרחש בעיר . מאחלים לכל הצוות הצלחה  והשגים מקצועיים בהמשך .


עורך דין ירון כתב; הידיעה שסוף השבוע כאן ויום שישי היום מתקבלת בברכה כרוכה יחדיו בגיליון, שמהווה הווי חיפאי על גווניו ויש מי שעמל לאסוף ולרכז עבורנו את הידיעות האחרונות בחיפה וסביבתה, על השבוע שהיה והשבוע שיהיה בנושאים החשובים לנו ולעיר בפן המוניציפאלי, המשפטי, החינוכי, התכנוני, העסקי ושאר נושאים אשר נוגעים ללב תושבי העיר ובעלי העסקים בחיפה. באופן הזה 30 שנים מחיינו, באופן המחייב עיתונות עיניינית, פתוחה וחופשית.

כמו חבריי וחברותיי החיפאיים, הצעירים והוותיקים, העיר חשובה לנו מאוד ויחד נשמור עליה.אביטל מגן, אשת חברה מזל טוב לידיעות חיפה שחוגג 30 אני אוהבת לקרוא את הכתבות המעניינות בעיתון להתעדכן בכל מה שקורה בחיפה בעיתון יש כתבות מגוונות מכל קשת הידיעות הקורות בחיפה אוהבת להתעדכן במדורה הנפלא  של ענת שקד על חיי הלילה בחיפה וכן בשלל הכתבות נדלן פוליטיקה ומה אקטואלי בעיר שאני חיה בה אז המשיכו לעניין את קהל הקוראים ולעדכן


פוסטים אחרונים

הצג הכול