יבגני זרובינסקי ישמש כיועץ התקשורת של לשכת עורכי דין מחוז חיפה

יבגני זרובינסקי, בעל משרד "זרובינסקי פרסום וייעוץ אסטרטגי", ישמש כיועץ התקשורת של לשכת עורכי הדין מחוז חיפה. בנוסף המשרד ילווה את הפעילות הדיגיטלית של הלשכה במחוז חיפה.

למעלה מ-9,000 עורכי דין מחדרה ועד מעלות, חברים במחוז חיפה של לשכת עורכי הדין, שעורך באופן קבוע כנסים, השתלמויות ומשמש להם כבית בנושאים הקשורים בתחום המשפטים בכלל ובמיוחד בנושאים הקשורים בעיסוקם של עורכי הדין, וכן בהגנה על ענייניהם המקצועיים, באתיקה מקצועית, ענייני ביטוח לחברי הלשכה ועזרה הדדית בין חברי הלשכה.

עו"ד תמי אולמן, יו"ר ועד לשכת עורכי הדין מחוז חיפה, מסרה: "שמחים על שיתוף הפעולה שנועד לסייע לגבש ולנהל את פעילות התקשורת וההסברה במרחב התקשורתי המגוון, כחלק מאסטרטגיה להנגיש לציבור עורכי הדין ולציבור הרחב בכלל את כלל המידע, השירותים והפעילות של לשכת עורכי הדין מחוז חיפה".  

זרובינסקי מסר: "יש לתת דגש לפעילויות החיוביות הרבות של הלשכה ולתרומתה לציבור עורכי הדין ולציבור בכלל. קיימת חשיבות לליווי תקשורתי ודיגיטלי חכם ויצירתי של הפעילות השוטפת של הלשכה במחוז חיפה. מודה ליו"ר לשכת עורכי הדין מחוז חיפה, עו"ד תמי אולמן, וחברי הוועד על האמון".

זרובינסקי (34) שעוסק בתקשורת ודיגיטל כבר מגיל 17, הפך בשנים האחרונות לדמות מוכרת בישראל בזכות הרשתות החברתיות. בעבר לאיש השנה ברשת על ידי רדיו תל אביב, רדיו חיפה, עכבר העיר, רדיו גלי ישראל, רדיו דרום, ערוץ 9 ועוד. בנוסף נבחר אשתקד ל-100 המשפיעים בישראל על ידי TheMarker ועל ידי ארגון הדיגיטל הישראלי. כיום בין לקוחות משרדו של זרובינסקי עיריות, קניוני עזריאלי, מליסרון, נמל חיפה, רשת ויקטורי, רשת אייס ועוד. בנוסף זרובינסקי משמש גם כיועץ אסטרטגי לאישים פוליטיים.


פוסטים אחרונים

הצג הכול