חולמת על שיער חלק עם ברק – טיפים מכפיר מאמו , מומחה בהחלקות שיער.

רבות חולמות על החלקת שיער אך אינן יודעות במה לבחור ואפילו מתבלבלות בין השיטות השונות וסוגי ההחלקה.

מטרת העל אצל כולן היא שינוי טקסטורת השיער משיער גלי או מתולתל לשיער חלק עם ברק ייחודי.

כפיר מאמו , מעצב שיער ומומחה בהחלקות ממליץ על החלקה ללא פורמלין, באישור של משרד הבריאות, עם ההחלקה של כפיר מאמו תוכלי לחפוף כבר באותו היום ולהכנס לים ולבריכה חופשי.

כפיר מאמו ,מומחה בתחום עיצוב השיער, ביצוע תוספות שיער, מתן פתרונות לבעיות שיער וכמובן החלקות שיער.

כל יום יוצאות החלקות חדשות, יפנית, קראטין, צרפתית ועוד.

לדברי מאמו, החלקה עושים רק אצל המומחים ,החלקה יפנית היא מצוינת אך טכנולוגית היא מיושנת, ההחלקות הנוספות כגון קראטין, אורגנית ,מינרלית וכו הן שמות שיווקיים נחמדים, בכל החלקה יש מרכיבים כימיים, לכן יש לבצע אבחון נכון לשיער ולהחליט מה סוג ההחלקה המומלצת לאותה לקוחה, ואכן יש גם מקרים שלא מומלץ בכלל.(תמונה לפני החלקה ).

הסוד להיות מקצוען באיבחון ובביצוע מפני שזהו תהליך מורכב המצריך ידע וניסיון רב בתחום החלקות השיער. כפיר מאמו הינו מעצב שיער ידוע ומוערך המכיר היטב את התהליכים הדרושים לביצוע החלקת שיער מוצלחת בכל סוג של שיער. כל לקוחה עוברת אבחון מדוייק של שיערה והכרת הסטוריית הטיפולים שעברה ובכך מותאמת לה החלקת שיער המתאימה ביותר עבורה.

אמנם ההחלקה היא לצמיתות אך ההחלקה אינה משפיעה על האופי הגנטי של השיערה, לכן שיער חדש שצומח ימשיך בצמיחתו המתולתלת הטבעית.

כדי לשמור על מראה שיער אחיד וחלק יש לבצע חידוש החלקה בכל מספר חודשים במטרה להחליק גם את השורשים המתולתלים החדשים שצמחו. החידוש לרוב מתבצע אחת לחצי שנה, תלוי מאוד בקצב צמיחת השיער האינדיבידואלי ולעיתים גם בסוג התלתול של השיער המקורי.

(תמונה אחרי החלקה)