ה׳קבוצה ׳ הרביצה מופע עם טעם של פעם במועדון הפוסיקט בתל אביב .

המופע של "הקבוצה" – "קברט" – מסיבת אומנים שפתחה את דלתה לקהל הרחב, עבר בשלום ובהצלחה כבירה שלא דיימנו החברים, sold out עם רפי קישון עוזי פוקס אביבה אבידן וחברים.

בככר אתרים, במבנה הקולסיאום לשעבר, התקבצו במוצ"ש האחרון, יותר מ20 אומנים שווים על במה אחת !! עכשיו תגידו לי אם עשיתי לכם חשק.

אני גאה ומתגאה בקבוצה שהפכתי להיות חלק ממנה. קבוצה, שמראה לי את העתיד ושמה את האגו בבית, שיוצרת שת"פ בין אומניה, מקום שיוצרים בו רק אומנות ושואפים לאיחוד לבבות קולקטיבי. בית עבורי.

לפני כשנתיים הכרתי זוג מדהים שנכנס לי עמוק ללב. היא רונית נוביק, אמנית רב תחומית. שחקנית וזמרת עם הלב הכי טוב אשר אני מכירה, אשר המציאה את המשפט אהבת חינם!

הוא אייל גראד שחקן , קואוצ'ר ומטפל שכולו וולקנו של אמוציות מתפרצות .

ביחד הם זוג כזה מחשמל ,שרואים רק בסרטים , עם אהבה שהולכת אחריהם ,אהבה חזקה אחד לשניה, אהבה חזקה לשורשים ולתרבות ,אהבה חזקה לאומנות. ביחד, הם כמו הוריקן כזה גדול של תרבות שבסערת כל חושי הדעת שלהם ,שואבים את כישרונם , מהותם והיותם של אנשים מאוד מיוחדים , אנשים שחיים לא על לחם ועל מים ,אלא רק על חמצן ואומנות.

וגם אני נשאבתי לתוך שרוול האהבה הזה שנתן לי עוד משפחה , אך הפעם רוחנית ומוסיקלית בת"א.

החברים הצליחו על במת הקוליסאום לייצר את הוויב האותנטי, שקורה בדירה של רונית נוביק, שאליה אני מגיעה אחת לחודש למסיבה סוחפת, בדירת סטודיו קטנה בצפון תל אביב ! למעלה מ80 חברים נדחסים לדירה אחת קטנה ומגניבה, שולפים מיקרופונים ,כלי נגינה מכל הסוגים ומשאירים את הצרות, האגו והאנרגיות השליליות בחוץ, ונותנים לאומנות לדבר ,לחבר ,לחמם ולהוליד משפחה אהבה. חממה תרבותית .

בין האומנים הרבים הידועים, המגיעים בסיום ערבי הופעות, ישנם גם חברי קבוצה רציניים מאד. פסיכולוגים, אנשי פרסום, עו"ד, מעצבים ומה לא?

כולם באים משגרת יומם ובאים לעשות את מה שהנשמה שלהן דורשת לעשות, את מה שאהבה נפשם יותר מכל. וזה מה שקורה בקבוצה .

אוסף של נשמות שמתאחדות לאחת בכל הגילאים. ובחיבור הזה , אני מרגישה בבית.

אז מזמינה אתכם למופע קברט, שמייצג את הבית שלנו, לערב עם אוכל, שתייה וצחוקים, שבסופו תמיד ערב ריקודים סוחף.

כשתקראו שורות אלו, אבשר לכם על ימי "כסית" המיתולוגים שנולדו מחדש, בפעם הראשונה מזה עשור בתל אביב, עם הרבה אומץ ותעוזה של רונית נוביק, ראשת הקבוצה שלנו.

רונית שרה במופע שיר שכתבה, בלחן של אבי ארמוזה, שמלווה בפריטה על הגיטרה.

לאור הצלחת המופע, ופרסום בתוכנית הבוקר "פאולה וליאון" ובכאן תרבות בערוץ ה1 , יש כבר הזמנות לכל הארץ, והטלפון בביתה הקטן של רונית קרס, מי היה מאמין?

מציגה את חברי הקבוצה :עוזי פוקס, אביבה אבידן, רונית נוביק, אייל גראד, לימור פרי, אוזי זולטק, יונת דביר, מירי חן, פזית שלף, אודי שמש, רפי קישון, יהודה הגר, איריס דלשאד מימון, אבי ארמוזה, עדי חייט, בראון יגאל, ורדה זמיר, חני יופה, יפית שמע, בנג'מין פטרובר, טולי זמיר, אלחנן מנדל, עורכת ומגישה העיתונאית בילי בסרגליק, ליאת להט יח"צ וניהול אומנים, ועוד רבים ידועים אחרים.

נתראה במופע הבא.
.