הצדיקה הג׳ינג׳ית עדי שיפמן תרמה את שיערה לחולות סרטן.

עדי, מקרית אתא בת 24 סטודנטית לניהול במכללת גליל מערבי ועובדת בהוצאה לפועל קריות, הגיעה לבוטיק היופי של כפיר מאמו בקרית אתא ובאצילות יתר ,תרמה את מחלפות שיערה הג׳ינג׳י.

תרומת שיער לחולי סרטן היא מעשה חסד מפני רבים מחולי הסרטן בוחרים לחבוש בתקופה זו פאה, המאפשרת להם להסתובב בתחושה נוחה יותר - ולא כזו ש"מתייגת" אותם כחולים באופן אוטומטי. שיער טבעי - המעניק את המראה הטבעי ביותר והוא זה שדרוש לצורך פאות אלה, הינו מוצר יקר ומבוקש לצרכים שונים.

תרומת שיער לפאה מאפשרת לחולים לשמור, לפחות באופן חלקי, על תחושה של שגרה ולא לעסוק באופן מתמשך במחלה ובתוצאותיה. זוהי אחת מצורות הנתינה היפות ביותר שקיימות - הענקה של "חלק ממני" למען האחר.

״החלטתי לתרום כי כל החיים רציתי וחשבתי שזה חשוב ואף פעם לא היה לי אורך מספיק לזה ועכשיו הייתה לי הזדמנות מדהימה לעשות את זה ואפילו יותר ארוך ממה שצריך״אומרת עדי ומוסיפה ״כפיר נחשב בין הספרים המדהימים בקריות ואני מחפשת רק את הספר הכי טוב לשיער שלי״״עדי מגיעה למספרה עם שיער אדמוני שופע ארוך ומרשים, אני חושב כבר בראשי על סוג התספורת, אך היא מפתיעה ומבקשת לתרום את שיערה, לנשים/נערות שאיבדו את שיערם בגלל המחלה הארורה, אמרתי לעצמי לאצילות הזאת מגיע מחשבה והשקעה, לאחר שהורדנו כ 30 ס"מ מהאורך שזרנו בצמה ועדי תרמה אותה, אני החלטתי לפרגן בתספורת קרה קצרה ואופנתית שהתאימה לגוון השיער המיוחד, ולתווי הפנים של עדי, והתוצאה מושלמת״ אומר כפיר מאמו.

ולנו נותר לסכם, כן ירבו נשים כאלו .צילום: אלבום פרטי.