הבכורה התל אביבית של הצגת תיאטרון חיפה "אמא תרזה איננה"

בצל המצב המתוח, התקיימה אמש בכורה ל"אמא תרזה איננה" של תיאטרון חיפה בבימויו של אבישי מילשטיין ובהשתתפות אוהד קנולר, יעל לבנטל, קרן צור וג'ורג' אסקנדר.

נכחו מנכ"לית תיאטרון חיפה ניצה בן צבי ,המנהל האמנותי של התיאטרון משה נאור, השחקנית ואשת התקשורת רבקה מיכאלי שהגיעה עם בן זוגה, העיתונאי והמגיש גדי סוקניק ובת זוגו, השחקנים מולי שולמן, אלברט אילוז וערן איווניר, המנכ"לית והמנהלת האמנותית של תיאטרון בית לסין (ואמו של המגיש גיא פינס) ציפי פינס, אשר הגיעה לפרגן לחברה והקולגה ניצה בן צבי, מנכ"לית התיאטרון, ולמשה נאור המנהל האומנותי.

בסיום ההצגה, השחקנים  נעו  בריקוד הודי מסורתי – הפתעה מתוכננת של הבמאי ששוברת את המתח האדיר שנשמר עד לרגע זה.

אוהד קנולר הזמין אל הבמה את במאי ההצגה, אבישי מילשטיין. לקול מחיאות הכפיים קיבלו שחקני ויוצרי ההצגה  פרחים מההפקה וכמסורת העיפו אותם אל הקהל הנלהב.

לאחר שהסתיימה ההצגה והקהל יצא מהאולם, רבקה מיכאלי לא עזבה את האולם ובירכה את השחקנים באופן אישי .

"אמא תרזה איננה" היא דרמת מתח פסיכולוגית, חושנית ומטלטלת שעוסקת בג'יין, אם צעירה שהסתבכה בקשר מסתורי עם אדם מפוקפק, שאנשים מכל רחבי אירופה נוהרים אחריו עד להודו הרחוקה. בעלה של ג'יין מאתר אותה בבית יתומים בחצי השני של כדור הארץ, במצב נפשי מעורער המעיד על שינוי עמוק ולא צפוי שעברה, וגורם לה לפקפק ביכולתה לתפקד כאם. האם הודו של ג’יין הינה רק סינדרום נפשי חולף של התבגרות או אולי מדובר בזעקה כנה נגד הסתאבותו המוסרית של העולם בו היא חיה?