בת מצווה סטייל הוליווד סטאר לגפן וינברג

עודכן ב: 16 דצמ 2018

אז אחרי שהתרגשתם איתי במשך ערב קסום מהאגדות הנה הידיעה על מסיבת השנה ( מבחינתי מסיבת העשור).

גפן וינברג ,ביתה של אשת יחסי הציבור החיפאית , ענת שקד, חגגה בתמצווש ,סטייל הוליווד סטאר ברביעי בבקתה ביער בבית אורן.הזמרת מאי ספדיה הנעימה את קבלת הפנים של האורחים , החברים ובני המשפחה שנהנו מהמטעמים של מיקי מרציאנו והשף.

ענת וגפן התלבשו ככוכבות הוליוודיות אצל ניקולאי קדוש והמאפרת ענבר שפר.

הבן הגדול זיו גוטמן והאבא גיא וינברג לבשו חליפות מחויטות והאחות הקטנה ליהי הסתובבה עם שמלת נסיכות ורודה .המשפחה היפה נהנתה מהפלשים של משה מעוז ואיציק ליין.

מייצגיות בלבן קיבלו את האורחים בבקתה . גפן הנרגשת נכנסה לאולם בריקוד היפ הופ מלווה ברקדניות . החברים הריעו לגפן הרקדנית שלאחר מכן פצחה בריקוד לטיני עם אלון דוידובסקי .ריקוד שכלל הנפות ,סיבובים ותנועות של כוכבת אמיתית.לאחר שהאורחים צפו בתמונות מהבוק של גפן הדוגמנית, ומיום הדוקו סלב שהפיקו לה מרשמלו הפקות ,הם התרגשו יחד עם המשפחה מקליפ הילדות שכלל שיר שהוקלט באולפן למנגינת סילסולים וברכה מסטטיק.

לסיום גפן רקדה סלואו עם האב גיא והאח זיו לצלילי השיר חיים שלי של עדן בן זקן שהיא שרה באולפן.

לסיום נאמרו ברכות מבני המשפחה וענת שקד הצליחה לרגש שוב את הקהל.

בין האורחים היו בני משפחה פנינית ורן משען .שמעון ורעות שקד, רפי ושרה לב והילדים .

בין הברנג׳ה החיפאית היו

לימור מגן ויוסי פלד, סמדר גוטמן , שגיב מקל , לאה וצליל שלם , רופאי השיניים אלה ודודי ברק, גיא גידלי מקפה מנחם, הדס בן ארצי ואריק רובינשטיין ,המפיקים מאור קור וארקדי גולדברג ועוד כמאתיים אורחים שהגיעו לשמח את גפן והמשפחה .צילם: משה מעוז


פוסטים אחרונים

הצג הכול